Олексій Любченко: Програма «Доступні кредити 5-7-9 %» допомогла бізнесу пережити часи турбулентності, як виникли через пандемію

Реалізація програми «Доступні кредити 5-7-9 %» на відмінно виконала свої завдання – розширити доступ малого та середнього бізнесу до фінансування і підтримка бізнесу у турбулентні часи, які  були ускладнені пандемією COVID-19 та її руйнівним впливом на економіки країн усього світу. Про це заявив Перший-віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України  Олексій Любченко в інтерв’ю ІА «Інтерфакс-Україна».

«Мені дивно чути про заклики з боку фінансових установ щодо неефективності зазначеної програми, яка свого часу була ініційована Президентом України Володимиром Зеленським з метою стимулювання розвитку вітчизняного бізнесу», - зазначив Олексій Любченко.

Також він зазначив, що у рамках програми укладено понад 21,5 тис. кредитних угод, та вдалося зберегти понад 172 тис. робочих місць та  створити майже 20 тисяч нових: «Важливо, що це не просто цифри, а добробут сотень тисяч українських домогосподарств, розвиток нових бізнесів та економіки в цілому».

Також Перший-віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України повідомив про позитивну тенденцію зі збільшення офіційного працевлаштування за перше півріччя цього року центрами зайнятості. Зокрема було працевлаштовано 256 тисяч безробітних, що на 16 % більше відповідного показника минулого року.

«В уряді працює команда однодумців. Прем’єр-міністр забезпечує єдність державної політики. Жодних протиріч. Шукаємо шляхи реалізації цих політик, баланс між зовнішнім і внутрішнім середовищем. Головне підтвердження бачимо в цифрах зайнятості», - підкреслив Олексій Любченко.

Більше читайте у повній версії інтерв’ю.

 

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json