Міністерство економіки України

В Україні запускають E-Export Intensive для підтримки переселенців та ветеранів

Для підтримки переселенців, ветеранів та підприємців, що постраждали через війну, відкривається програма  E-Export Intensive на базі проекту Укрпошти Export school. Програма пройде за підтримки Міністерства економіки України, Міністерства цифрової трансформації, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», проекту «Дія. Бізнес», Офісу з розвитку підприємництва та експорту, компаній Рayoneer  та Disqover Agency.

Програма має на меті залучити до теми експорту через інтернет торгові платформи  протягом 2 місяців близько 1000 нових потенційних експортерів. Програма розрахована як на підприємців, які через війну вимушені перезапускати свій бізнес, так і на переселенців та ветеранів, які раніше не вели бізнес, але хотіли б розпочати власну справу.

“Підтримка розвитку підприємництва є одним з пріоритетних напрямків для Уряду, особливо зараз, під час війни. Минулого року було запущено грантові програми єРобота, за якими підприємці можуть отримати від держави фінансову підтримку на започаткування нових бізнесів чи розширення діючих. Завдяки цим програмам вже створені десятки нових підприємств, діючі компанії збільшили обсяги виробництва і відкрили нові напрямки, кілька тисяч українців отримали роботу на новостворених робочих місцях на цих підприємствах. Цього року ми запустили ще нові грантові програми для ветеранів, щоб допомогти їм інтегруватись у підприємництво та швидше адаптуватись до мирного життя після повернення з фронту”, - зазначила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна.

Програму 18 травня відкриє окремий захід, який відбудеться за сприяння Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Ключові теми заходу (програма): 

  • Де і як шукати підтримку для розвитку власного проєкту? Які грантові програми зараз доступні для українців? 
  • Як влаштована інтернет-торгівля в цілому? Чому не варто її боятися?
  • Як визначити перспективність платформи та ринку або де знайти товар, якщо ви не виробник?
  • Як працює операційна модель? Доставка та прийом оплати.

Під час заходу також будуть презентовані грантові можливості:

  • Міністерство економіки України  представить (гранти для ветеранів та другого з подружжя на розвиток або створення власного бізнесу. У межах ініціативи планується надання грантів від 250 тис грн до 1 млн грн.)
  • Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»  презентує грантові можливості для малих та середніх підприємств, зокрема, гранти для підтримки відновлення та безперервності бізнесу, гранти для жіночих та сімейних підприємств. 

Зареєструватися на семінар 18 травня можна за посиланням.

Протягом червня та липня також відбудеться серія практичних вебінарів, під час яких можна буде ознайомитися з усіма аспектами роботи в сегменті e-commerce та, зокрема, експорту, також отримати практичні навички щодо збільшення продажів через ефективні промо активності. 

Долучитися до семінарів можна онлайн, попередньо зареєструвавшись за посиланням. Участь безоплатна.

E-Export Intensive покликана насамперед відкрити всі можливості та перспективи для внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни, підприємців-початківців, які хочуть розпочати власну справу та в найкоротші строки відкрити магазин, здійснити перші продажі на таких платформах як eBay, Etsy, Amazon, Shopify.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json