Міністерство економіки України

єРобота: За грантові кошти письменниця випустила свою першу дитячу книжку

єРобота: За грантові кошти письменниця випустила свою першу дитячу книжку

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Марія Кобзєва — талановита письменниця, авторка книги «Життя Грізлі Грамбла» для дітей від 3 до 8 років. 

Завдяки своїй любові до книг та творчості, Марія написала першу віршовану казку на конкурс чотири роки тому, але з випуском власної книги не поспішала. Рішення прийняла лише минулого року, адже друзі дівчини дуже підтримували її. 

«Життя Грізлі Грамбла» відкриває двері до чарівного світу подорожей, де головні герої мандрують навколо світу на збудованому літаку, вивчають традиції та мови відвіданих країн. У кожній книзі буде QR-код, що переносить у дитячу вікіпедію, де можна дізнатися більше про особливості різних країн. Це не просто книга — це інтерактивна пригода, де кожен маленький читач стає співавтором, додаючи спеціальні наліпки протягом прочитання, що доповнює яскраві ілюстрації. 

«Щирі емоції дітей, похвала і зацікавлення від маленького читача найкраще, що може бути», — розповідає авторка Марія.

Вона планує випустити ще шість книг, які будуть рости разом із читачами, діти будуть вивчати іноземні мови разом з головними героями й пізнавати ще більше країн.

На виданні книг дівчина не зупинятиметься, адже має бажання більше заохочувати дітей до читання, тому в майбутньому діти зможуть відвідати читацькі вечори, а також виставу з епізодами із книги.

Рекомендацію податись на грант за програмою “Власна справа” задля фінансової підтримки друку своєї першої книги дали Марії її друзі. Саме вони допомогли написати бізнес-план і підтримували протягом всього шляху. Грантові кошти були витрачені на технічне обладнання, папір для друку книги, на рекламу, а також дозволили грантерці найняти двох співробітників.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів ветеранам та другому з їх подружжя, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json