Запроваджено нові санкції проти майже двохсот пропагандистів, акторів та блогерів рф

 Президент України Володимир Зеленський увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо запровадження санкцій проти 198 громадян росії та України – пропагандистів, впливових блогерів, акторів тощо. 

Відповідне рішення голова держави ухвалив 15 січня. Попередньо пропозиції щодо запровадження санкцій проти цих осіб були розглянуті та рекомендовані до подання на розгляд РНБОУ Міжвідомчою робочою групою з питань реалізації державної санкційної політики під головуванням Першого віцепрем’єр-міністра - Міністра  економіки України Юлії Свириденко.

«Пропагандисти, актори, блогери, письменники, що обрали служіння Кремлю, несуть безпосередню відповідальність за культивування людиноненависництва в рф. Тому ми продовжуємо працювати над запровадженням санкцій проти таких осіб. Підсанкційні списки розширюватимуться», - зазначила Юлія Свириденко.

У рішенні РНБОУ, введеному в дію Президентом, фігурують, зокрема, режисер Андрій Кончаловський, актори Єгор Бєроєв, Андрій Соколов, співак Юрій Лоза, музичний критик Сергій Сосєдов, письменник Олег Дівов, пропагандист і військовий кореспондент Юрій Котенок та інші.

Серед осіб, що потрапили під санкції, також громадяни України - кінцевий бенефіціарний власник товариства з обмеженою відповідальністю «Інформаційне Агентство «Шарій.Нет» Алла Бондаренко, телеведуча Діана Панченко, колаборант, громадянин рф та України Євген Копатько та інші.

Нагадаємо, 7 січня Президент України Володимир Зеленський своїм Указом ввів в дію рішення РНБОУ про запровадження санкцій проти 119 російських пропагандистів.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json