Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
єРобота: В одеській клініці Friendly Doctor маленьких пацієнтів обстежують на новому обладнанні
09.03.2024 | 10:00 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Вікторія Трухальська - лікар-педіатр з Одеси. Вона пройшла довгий шлях у медичній сфері, працюючи лікарем у державних лікарнях. Але завжди мріяла відкрити власну клініку, застосовувати в ній новітні технології та надавати кожному пацієнту якісну й сучасну медичну допомогу.

Свій перший кабінет лікарка відкрила під час  пандемії. Незважаючи на це, бізнес розвивався й поступово з невеличкої клініки виріс в мультидисциплінарну медичну установу Friendly Doctor, сфокусовану на допомозі дітям. 

Щоб надавати більш якісні послуги, Вікторія планувала придбати сучасний УЗД апарат. Довго думала, де взяти на це кошти - аж тут побачила інформацію про грант за програмою «Власна справа». Отримання гранту пройшло легко та швидко, і новий УЗД апарат вже в клініці.

Сьогодні в центрі Вікторії працює команда досвідчених педіатрів різного профілю, які готові надати якісні консультації та провести необхідні обстеження. 

Як каже сама Вікторія, діти — це невичерпне джерело енергії, а її найбільша винагорода — це посмішки щасливих маленьких пацієнтів.

Більше про грантову програму “Власна справа” читайте на сайті програми https://vlasnaspravagrant.com.ua/

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2