Міністерство економіки України

єРобота: У Львові розширили асортимент випічки для здорового харчування

єРобота: У Львові розширили асортимент випічки для здорового харчування

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Володимир Бойчук - підприємець зі Львова. У 2016 році він та його партнери поставили собі мету - створити ідеально здоровий хлібець: з цільних злаків, хрумкий і смачний, але без хімії, цукру, розпушувачів і жиру. Чи не всі технологи тоді сказали, що це неможливо, що набагато простіше використати сучасні досягнення пекарської справи. Та Володимир наполегливо шукав можливості реалізувати мету і знайти ідеальний рецепт. 

Місяць його дружина, партнер та двоє спеціалістів з харчових технологій пекли нові і нові варіації хлібців, поки неможливе не виявилось можливим - світ побачили хлібці «Зерновита», які знають і люблять прибічники здорового харчування по всій Україні. За сім років сімейна справа, що починалася з орендованої в бізнес-центрі кухні, виросла до сучасної виробничої лінії, де готують здорові хлібці та корисне печиво на будь-який смак. 

Грант за урядовою програмою «Власна справа» допоміг Володимиру в технічному оснащенні виробництва і зовсім скоро українці зможуть скуштувати нові здорові продукти «Зерновита».

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json