Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

11
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Прем'єр-міністр представив нового Голову Держгеокадастру
Прем'єр-міністр представив нового Голову Держгеокадастру
03.12.2019 | 15:59 | Прес-служба Мінекономіки

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук представив нового Голову Держгеокадастру Дениса Башлика.
«Сьогодні ми тут, щоб докорінно змінити ставлення людей до сфери земельних відносин, зокрема до Держгеокадастру як органу, що надає адміністративні послуги», – наголосив Олексій Гончарук.

За дорученням Глави Уряду, новий керівник відомства має оновити керівний склад через прозорі відкриті конкурси, найближчим часом презентувати стратегію розвитку Держгеокадастру, за два місяці провести тотальну перевірку територіальних органів, наступного року завершити ортофотозйомку всієї території України, влітку 2020-го року завершити інвентаризацію с/г земель, перевести фонд землеустрою в електронний формат.

«Міністерство готове допомагати і підставляти своє плече, адже реформа Держгеокадастру дуже важлива в рамках урегулювання та детінізації земельних відносин. Спільними зусиллями ми перезавантажимо службу, змінимо підходи, а буквально за три місяці вже побачимо глобальні якісні результати», - зауважив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

 «На мене покладено величезну відповідальність щодо забезпечення прозорості роботи та публічності Держгеокадастру», - сказав Денис Башлик. 

За його словами, «відомство потребує кадрового оновлення, але це не вирішить усіх проблем».

«Три основні напрями мають забезпечити якісно новий рівень роботи служби: дерегуляція, децентралізація та діджиталізація», - підкреслив Денис Башлик.

Зазначимо, що нового очільника Держгеокадастру призначено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 року.

Довідково:
Денис Олександрович Башлик з 2017 року очолював Департамент міжнародної співпраці та ринку земель в Державній службі з питань геодезії, картографії та кадастру. Він є ініціатором успішних масштабних міжнародних проектів зі Світовим банком, USAID, Kartverket, співавтор низки інноваційних ініціатив у сфері ринку земель, зокрема, щодо створення системи моніторингу земельних відносин.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json