Міністерство економіки України

У співпраці з London Stock Exchange та TheCityUK Україна планує створити сприятливу фінансову екосистему для доступу українських компаній до фінансування та залучення продуктивних інвестицій в Україну, - Юлія Свириденко

Міністерство економіки України, Лондонська фондова біржа та британська організація TheCityUK підписали Меморандум про взаєморозуміння

Партнерські стосунки між Україною та Великою Британією міцнішають. Міністерство економіки України, Лондонська фондова біржа та британська організація TheCityUK підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо підтримки розвитку українського ринку фінансових та пов’язаних професійних послуг через «Хаб City-Ukraine».

Як зазначила під час підписання документу Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко, підтримка партнерів має вирішальне значення для економічної стабільності України під час війни.

«У співпраці з Урядом Великої Британії, TheCityUK і London Stock Exchange plc Україна прагне створити сприятливу фінансову екосистему для доступу українських компаній до фінансування та залучення продуктивних інвестицій в Україну. Ми висловлюємо вдячність нашим партнерам за їхні зусилля та за нові можливості для України», - сказала Юлія Свириденко.

За її словами, фінансовий сектор Великої Британії є одним із найрозвиненіших у світі. Тож Україна перейматиме найкращий британський досвід для відновлення та розвитку.

Відповідно до підписаного меморандуму, співпраця буде спрямована, зокрема, на:

  • сприяння доступу українського бізнесу до довгострокового фінансування;
  • розбудову потенціалу приватного сектору в Україні. Напрямок включатиме в тому числі реалізацію програм корпоративного партнерства, зокрема програм підтримки малого та середнього бізнесу;
  • допомогу Уряду та іншим органам влади у залученні прямих іноземних інвестицій та сприянні росту українського бізнесу. 

Як зазначив Leadership Council Chair TheCityUK Брюс Карнегі-Браун, Меморандум підкреслює зобов’язання галузі фінансових та пов’язаних професійних послуг Великої Британії активно підтримувати економічне відновлення України. 

 «Враховуючи статус Сполученого Королівства як одного з провідних фінансових центрів світу, ми залучимо наш досвід у належному управлінні та надійній нормативно-правовій базі для підтримки відновлення України», - сказав  Брюс Карнегі-Браун.

У свою чергу, генеральний директор Лондонської фондової біржі  Джулія Хоггетт акцентувала на сталій підтримці довгострокової економічної трансформації України. 

«Завдяки обміну знаннями та досвідом, а також створенню екосистеми фінансових ринків, ми разом можемо допомогти зміцнити ринки капіталу України та розвивати її фінансовий сектор. Ми сподіваємося, що наша подальша співпраця сприятиме залученню в Україну як державного, так і приватного капіталу», - зазначила Джулія Хоггетт.

 

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json