Міністерство економіки України

Оголошений відбір на посаду незалежного члена наглядової ради “Укренерго”

Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств затвердив вимоги до кандидата на посаду незалежного члена наглядової ради приватного акціонерного товариства “Національна енергетична компанія “Укренерго”. Також уже опубліковане оголошення про проведення конкурсного відбору. Участь в засіданні комітету взяв заступник Міністра економіки України Олексій Соболев.

“Сильна наглядова рада – це орієнтир для партнерів та поштовх для залучення нових інвестицій. Наглядова рада компанії працює з однією вакантною посадою. Оголошення конкурсу  дозволить доукомплектувати склад та виконати вимогу закону”, – зазначив Олексій Соболев.

Кандидати на посаду зможуть подавати документи до 18:00 (за київським часом) 22 травня 2024 року українською та англійською мовами на електронну адресу: [email protected].

Оголошення про проведення відбору на посаду незалежного члена наглядової ради “Укренерго” опубліковане за посиланням http://surl.li/swpew 

Згідно із законом, більшість складу наглядової ради держкомпанії має складатися з незалежних членів. 

Відповідно до статуту "Укренерго", наглядова рада має складатися з семи членів: чотирьох незалежних членів та трьох представників держави.

Нагадаємо, рішення  щодо відбору незалежного члена наглядової ради “Укренерго” Кабінет Міністрів України затвердив у листопаді 2023 року. 

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json