Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

15
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Світлана Панаіотіді взяла участь в обговоренні конкуренційно-антимонопольної реформи
Світлана Панаіотіді взяла участь в обговоренні конкуренційно-антимонопольної реформи
28.11.2019 | 14:42 | Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні, 28 листопада, заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Світлана Панаіотіді взяла участь в публічному обговоренні конкуренційно-антимонопольної реформи.

У заході також взяли участь голова підкомітету з питань захисту конкуренції та рівних умов для ведення бізнесу  Комітету з питань економічного розвитку Верховної Ради Людмила Буймістер, члени депутатського корпусу, представники виконавчої влади, незалежного експертного середовища та засобів масової інформації.

“Сьогодні ми презентуємо основні концепції, що закладені в основу реформи та прагнемо почути всі думки, застереження та рекомендації” - зазначила заступниця Міністра Світлана Панаіотіді.

У фокусі обговорення - підвищення ролі Уряду у розвитку економічної конкуренції, а також  важливість посилення інституційної незалежності та ефективності діяльності Антимонопольного комітету України(АМКУ).

У ході  дискусії учасники також підкреслили  важливість розвитку та захисту конкуренції  на державному рівні та вдосконалення законодавства  про захист економічної конкуренції.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json