Схвалено Стратегію розвитку державної служби зайнятості та проект бюджету Фонду безробіття на 2022 рік

28 січня відбулось засідання правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, на якому затверджено Стратегію розвитку державної служби зайнятості на 2022 – 2024 роки. Документ орієнтований на виконання стратегічних напрямів, спрямованих на реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення.

Ключові орієнтири Стратегії:

- створення сприятливих умов для зайнятості населення;

- посилення взаємодії з роботодавцями;

- трансформація Служби в цифровий сервіс;

-  навчання та розвиток персоналу Служби;

-  розвиток наукових підходів при організації аналізу та прогнозування ринку праці;

-  оптимізація внутрішніх технологічних процесів та структури;

-  зміна іміджу та інформаційної політики Служби.

«Очікуємо, що в результаті реалізації Стратегії державна служба зайнятості трансформується в цифрову систему соціального сервісу, який буде поєднувати інформаційні технології з розвитком людського капіталу, забезпеченням швидкого працевлаштування, легальної зайнятості населення та надання якісних послуг роботодавцям», – зазначив Ігор Дядюра, заступник Міністра економіки України та голова правління Фонду.

Також на засіданні розглядалось питання схвалення проекту бюджету Фонду на 2022 рік. Проект бюджету є збалансованим і бездефіцитним, що демонструє плідну роботу Уряду спільно із соціальними партнерами та є позитивним сигналом для ринку праці України.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json