Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

11
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
На засіданні Уряду схвалили кандидатуру Першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України
26.06.2015 | 22:06 | Прес-служба Мінекономрозвитку

У п’ятницю, 26 червня, Кабінет Міністрів України розглянув подання Мінекономрозвитку на призначення Юлії Ковалів Першим заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України. Планується, що у Міністерстві Юлія буде координувати реформу антимонопольного законодавства, роботу з донорами та залучення інвестицій в Україну.

Позиція Першого заступника вимагає від кандидата можливості комплексно та незалежно вирішувати складні питання за умови обмежених ресурсів Міністерства, а також - приділяти значну увагу операційному управлінню департаментами, що знаходяться під його керівництвом.

У рамках своєї роботи в Національній комісії з регулювання енергетики Юлія вирішувала проблему монополії на ринку енергоносіїв, а її ключовим досягненням стала розробка, узгодження та супровід Закону України “Про ринок газу”, який значно лібералізував цю критично важливу для енергонезалежності України галузь. Разом з членами Уряду Юлія Ковалів вела переговори з Міжнародним валютним фондом (МВФ) та відповідала за запуск процесу розділення природніх монополій на ринку газу.

Юлія отримала освіту у Національному університеті “Києво-Могилянська Академія”, Національній академії при Президенті України і відвідувала короткотермінові тренінгові програми у Гарвардському університеті та Європейській комісії.

“Як і для будь-якого іншого топ-менеджера, для мене головне - формування команди з гравців, кожен з яких готовий важко працювати для досягнення спільної мети. Юлія вразила мене тим, що змогла відпрацювати таку важку тему, як енергетичний ринок.  З іншої сторони, у неї є значний досвід управління складними процесами та впровадження змін, а Перший заступник Міністра має займатися цим більшість часу. Власне, саме часу у нас вкрай обмаль, тому їй доведеться показувати результат дуже скоро”, - прокоментував Айварас Абромавичус.

У Мінекономрозвитку Юлія Ковалів матиме три пріоритети на першому етапі своєї діяльності: завершення роботи над економічною стратегією країни, реформа антимонопольного законодавства та створення механізму координації донорської допомоги. Крім того, до сфери її компетенції перейдуть департаменти, що займаються макроекономічним прогнозуванням, реформою сфери інтелектуальної власності та розвитку інвестиційного клімату. Юлія найближчим часом почне офіційно працювати у Міністерстві після остаточного затвердження її на посаді.

 

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json