Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
фото
Тарас Качка провів Дев’яте засідання Українсько-Американської ради з торгівлі і інвестицій
01.11.2019 | 18:55 | Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні, 1 листопада, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – Торговий представник України  Тарас Качка провів Дев’яте засідання Українсько-Американської ради з торгівлі і інвестицій. У заході також взяли участь заступник Міністра та заступник Торгового представника США Даніель Маллені, представники профільних міністерств та відомств України та США, Державного департаменту США, Посольства США в Україні, а також американсько-українського бізнесу та галузевих бізнес-асоціацій.

Під час засідання учасники обговорили ключові спільні зусилля щодо формування сприятливого бізнес-клімату в Україні. Зокрема, йшлося про збільшення притоку інвестицій, розширення можливостей двосторонньої торгівлі та доступу до ринків на взаємовигідних умовах, зокрема щодо сільськогосподарської продукції, включаючи питання безпечності харчових продуктів. 

Також у фокусі розмови - питання розвитку системи технічного регулювання та зняття технічних бар’єрів у торгівлі, розвиток системи захисту прав інтелектуальної власності в Україні, заходи у сфері санітарії та фіто санітарії.

Окрему увагу було приділено рішенню офіційного Вашингтона поновити поширення на Україну дії Генералізованої системи преференцій США.

У 2018 році обсяг двосторонньої торгівлі товарами та послугами зріс на 9% та склав $5,2 млрд. За 8 місяців 2019 року збереглась тенденція до збільшення торгівлі товарами на 5% до $2,7 млрд., інвестиції США в економіку України складають $550 млн.

Довідково

Українсько-американська рада з торгівлі і інвестицій є основним механізмом співпраці України та США для підсилення та розширення торговельних та економічних взаємин. Рада створена на виконання Угоди про співпрацю у сфері торгівлі та інвестицій (ТІСА) у 2008 році.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json