Міністерство економіки України

єРобота: Киянки знову можуть відвідувати салон краси

єРобота: Киянки знову можуть відвідувати салон краси

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Вікторія Кондратенко - власниця салону краси Lash ViVi в Києві. ЇЇ бізнес стартував з маленького кабінету, де Вікторія приймала клієнток, яких шукала через Інстаграм. Пізніше до неї приєдналась ще одна дівчина, а вже у 2021 році вони прийняли рішення шукати більше приміщення та робити повноцінний салон.

«Повномасштабна війна все змінила: дівчата, які працювали зі мною, - поїхали. Клієнтки теж. Я й сама спочатку поїхала, але в травні 2022 вирішила повернутись та спробувати відновити бізнес. Бо я люблю свою країну й хочу жити тут!» - поділилась Вікторія.

Після повернення Вікторія зрозуміла, що клієнтську базу треба збирати заново, окрім того, потрібно пропонувати клієнткам більший обсяг послуг. Грант за програмою «Власна справа» дозволив їй додати послуги, розширитись, перезапустити салон та рухатись далі.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json