Тарас Качка провів зустріч із Виконавчою директоркою Міжнародного торговельного центру Памелою Коук-Хамільтон

У понеділок, 13 червня 2022 року, заступник Міністра економіки України - Торговий представник України Тарас Качка під час 12-ї Конференції міністрів СОТ провів зустріч із Виконавчою директоркою Міжнародного торговельного центру (МТЦ) Памелою Коук-Хамільтон. Сторони обговорили перспективні шляхи співпраці у контексті відновлення і розбудови економіки України та пом’якшення економічних наслідків російського вторгнення в Україну.

Тарас Качка під час зустрічі наголосив на успішній взаємодії України з МТЦ протягом попередніх років, окреслив пріоритетні практичні напрями подальшого співробітництва з акцентом на необхідності вирішення актуальних проблем, які стоять перед українськими виробниками, мікро-, малими та середніми підприємствами (ММСП) у зв’язку із російською військовою агресією. Це, зокрема, знищена інфраструктура та блокування українських портів. Торговий представник України підтвердив особливу зацікавленість у реалізації майбутніх спільних проектів і отриманні технічної допомоги.

Памела Коук-Хамільтон у свою чергу відзначила готовність МТЦ вжити відповідних заходів реагування на підтримку діяльності українських ММСП і внутрішньо переміщених осіб, біженців та репатріантів, а також надати Україні допомогу в облаштуванні прикордонних пунктів пропуску, зокрема, комплектування та введення в експлуатацію розташованих на них лабораторій.

Планується, що робота МТЦ з підтримки діяльності ММСП і переміщених осіб включатиме в себе, зокрема, заходи зі сприяння розвитку надійної експортної логістики та коридорів, виходу українських ММСП на ринки ЄС та Великої Британії, а також з розширення можливостей розвитку бізнесу і отримання доходу внутрішньо переміщеними особами.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json