Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

29
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
обговорення програм держпідтримки АПК з асоціаціями
Відбулося відкрите обговорення програм держпідтримки АПК з асоціаціями
08.11.2019 | 13:12 | Прес-служба Мінекономіки

7 листопада під головуванням заступниці Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Інни Мєтєлєвої відбулося відкрите обговорення проекту державної підтримки аграрної галузі на 2020 рік та підведення попередніх підсумків підтримки 2019 року. Участь у заході взяли представники Міністерства, народні депутати України, представники 35-ти профільних асоціацій та об’єднань.

«Перед нами стоїть завдання підвищити ефективність використання бюджетних коштів для досягнення видимих економічних результатів. Зокрема, йдеться про збільшення обсягів виробництва продукції, підвищення якості продуктів харчування, створення нових робочих місць та стимулювання економічного розвитку країни загалом. Тому нам дуже важливо почути пропозиції та бачення від самих асоціацій, від представників сільгосптоваровиробників, щоб разом обговорити та визначити найбільш оптимальні механізми підтримки на наступний рік», - зазначила заступниця Міністра.

Так, під час зустрічі були розглянуті та обговорені ініціативи від асоціацій, зокрема, щодо підтримки зрошення, тваринництва, підтримки галузі садівництва та овочівництва, замовлення кредитування  тощо. 

Планується, що зустрічі з аграрними асоціаціями для напрацювання спільного бачення щодо напрямів держпідтримки відбуватимуться на регулярній основі.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json