Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

27
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Уряд припинив дію Програми економічного співробітництва між Україною і РФ
21.03.2018 | 12:28 | Прес-служба Мінекономрозвитку

21 березня Уряд підтримав пропозицію Мінекономрозвитку про припинення дії Програми економічного співробітництва між Україною та Російською Федерацією на 2011-2020 роки.

Припинення дії Програми є частиною комплексу заходів Уряду України, спрямованих на протидію агресивній політиці РФ в загальнополітичному контексті і в торгівельно-економічній сфері зокрема. Дії, які протягом останніх кількох років РФ систематично вживає щодо України, прямо суперечать заявленим у Програмі цілям розвитку співробітництва між країнами.

Починаючи із кінця 2015 року РФ послідовно здійснює торгівельну та транзитну агресію щодо України:

  • одностороннє припинення Договору про зону вільної торгівлі в рамках СНД для України у зв’язку з чим  до товарів походженням з України застосовується ввізне мито у розмірі ставок Єдиного митного тарифу ЄАЕС;

  • заборона на імпорт для деяких видів сільськогосподарської продукції, сировини і продуктів харчування, у тому числі походженням з України;

  • фактичне блокування транзиту українських товарів територією Російської Федерації.

Питання щодо необхідно зупинення дії Програми економічного співробітництва підтримане на засіданні 28 грудня 2017 року членами Робочої групи з моніторингу торгівельних відносин із РФ, створеної при Раді з міжнародної торгівлі.

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json