Міністерство економіки України

Світлана Панаіотіді: Рух по впровадженню корпоративної реформи триває

Заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді взяла участь у Ukrainian Corporate Governance Online Forum «Корпоративне управління: Втрата суверенітету чи антидот корупції?». 

В рамках форуму відбулась панельна дискусія присвячена корпоративному  управлінню у державних компаніях. Перспективи та актуальні проблеми реформи корпоративного управління державних підприємств заступниця обговорила з головою Виконкому Ради реформ Михайломом Саакашвілі, гендиректором “Укроборонпрому” Айварасом Абромавичусом,  в.о. голови правління НЕК “Укренерго” Володимиром Кудрицьким, головою правління НАК “Нафтогаз” України Андрієм Коболєвим.

Так, Світлана Панаіотіді зазначила, що рух по впровадженню корпоративної реформи триває. Продовження реформи корпоративного управління на підприємствах державної форми власності залишається ключовим пріоритетом, і робота триває попри виклики, серед яких і глобальна пандемія COVID-19. Якісні зміни у функціонуванні державного сектору економіки важливі для створення більш ефективних, прибуткових та інвестиційно привабливих державних підприємств, котрі будуть працювати в умовах прозорості та незалежності від адміністративного тиску.

“Маю добру новину: сьогодні на засіданні Уряду було прийнято протокольне рішення приведення 15 найбільших державних підприємств до стандартів ОЕСР, а саме Керівних принципів щодо корпоративного врядування на підприємствах державної форми власності. Серед таких підприємств, на додачу до вже оголошених десяти, Уряд сьогодні визначив зокрема Оператора ГТС; ДАК «Автомобільні дороги України»; ПАТ «Аграрний фонд»; Поліграфкомбінат «Україна»; ДП «Украерорух» ”,-  повідомила заступниця.

Також Світлана Панаіотіді зазначила, що найближчим часом Уряд погодить перелік компаній, які будуть передані для приватизації.

Переглянути трансляцію панельних дискусій можна за посиланням: https://bit.ly/3141oHE 

Довідково:

Ukrainian Corporate Governance Online Forum оргагізований Київської школою економіки та має на меті забезпечити платформу для обговорення викликів, з якими сьогодні стикається реформа корпоративного управління в українських державних підприємствах та державних банках.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json