Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

26
Листопада
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
2 3 4 5 6 7 8
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Мінекономрозвитку шукає фахівців у команду реформаторів
08.09.2016 | 15:14 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оголосило конкурс на заміщення 13 вакантних посад. В першу чергу Мінекономрозвитку шукає трьох директорів департаментів: департаменту промислової політики; департаменту міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції; а також департаменту торговельного захисту.

Серед вимог до потенційних кандидатів: вища юридична або економічна освіта, досвід роботи на керівних посадах не менше двох років,  вільне володіння англійською мовою. Зокрема, кандидати також повинні знатися на українському законодавстві, яке регламентує сферу їхньою діяльності.

“Гуртом і батька легше бити! Приходьте працювати, реформувати країну і боротися з корупцією разом”, - запрошує заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, який поміж іншого відповідає за кадрові питання у Міністерстві.

Компенсаційний пакет директорів департаментів Мінекономрозвитку вважається одним з найбільш привабливих у Кабінеті Міністрів. Винагорода державного службовця визначається індивідуально і залежить від багатьох факторів (стаж, науковий ступінь, знання іноземних мов, державні нагороди, тощо), але в середньому директори департаментів Мінекономрозвитку заробляють від 15 000 до 28 000 грн на місяць.

Повний перелік вакансій розміщений на сайті Міністерства: http://bit.ly/2cDvuvG. Усі бажаючі можуть подати заявки до 23 вересня.  

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json