Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

28
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
відкриття виставки AgroComplex
На відкритті виставки «AgroComplex” Інна Мєтєлєва разом з експертами обговорила напрями державної політики
30.10.2019 | 16:35 | Прес-служба Мінекономіки

29 жовтня заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інна Мєтєлєва взяла участь у Першій конференції з циклу «Збільшення прибутків в агробізнесі 2019», яка відбулася в рамках Міжнародної виставки «AgroComplex 2019». Участь у заході взяли представники бізнесу та експерти галузі.

«У фокусі державної політики - обіг землі сільськогосподарського призначення, приватизація, реформи ринку праці. Зокрема в агросекторі стоїть завдання щодо реалізації політики харчової безпеки, розвитку села та самодостатність фінансової спроможності фермера та малого сільгоспвиробника. Адже в аграрному секторі працює близько 49 тис. підприємств, 36 тис. фермерські господарства, які разом виробляють близько 50% валової продукції сільського господарства. Тому фокус уваги держави сформований безпосередньо на фермера та малого сільгоспвиробника», - повідомила Інна Мєтєлєва.

Крім того, Інна Мєтєлєва відвідала стенди виставки «АгроКомплекс» та оглянула представлені експонати.

«Фокусом цієї виставки є інновації в сільському господарстві і це якісна платформа, де представлені новинки для аграріїв, виробники презентують свою продукцію і загалом учасники виставки мають можливість комунікувати між собою, створювати власні моделі співпраці», - підкреслила заступниця Міністра

Довідково:                                                                                                      

«АгроКомплекс» – міжнародна виставка ефективних рішень для аграрного бізнесу, яка презентує весь комплекс передових технологій для підвищення конкурентоспроможності виробництва відповідно до світових викликів та глобальних змін. Зокрема, програма конференції складається із трьох основних тем: фінансові інструменти в аграрній галузі, IT-рішення для агробізнесу та інструменти агромаркетингу, кожна з яких стала окремою панеллю заходу.

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json