Міністерство економіки України

Міністр економіки провела зустріч з турецькими компаніями: обговорили відновлення бізнес-активності в Україні

Перша віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко провела зустріч з турецькими компаніями, які об’єднані Турецько-Українською Діловою Радою при Раді зовнішньоекономічної діяльності Туреччини. Під час заходу, участь у якому взяли керівники понад 20 компаній з різних галузей економіки, обговорювалось відновлення діяльності бізнесу в Україні.

“З перших днів війни ми щодня зустрічаємося з системно важливими компаніями і допомагаємо їм відновити бізнес-активність. Тепер змогли про це поговорити і з іноземними компаніями, які ведуть бізнес в Україні. Це важливо, оскільки тільки сильна економіка може протистояти цій повномасштабній війні з боку росії”, – зауважила Юлія Свириденко. 

Під час зустрічі були підняті питання, що є важливими для турецьких компаній – якнайшвидше відновлення торгових шляхів між Україною та Туреччиною, операційні питання роботи в Україні через військові дії та компенсація збитків, завданих діями російської федерації. Щодо усіх цих позицій Міністерство економіки шукає конкретні практичні кроки, щоб вирішити проблеми і відновити роботу максимальної кількості підприємств в Україні.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json