Міністерство економіки України

Польський WORLD FOR UKRAINE SUMMIT буде присвячено післявоєнній відбудові української економіки

WORLD FOR UKRAINE SUMMIT

7-9 грудня у місті  Жешув, Республіка Польща, проходитиме міжнародний WORLD FOR UKRAINE SUMMIT. Захід буде проведено за патронатом Міністерства економіки України, а Перший віцепрем'єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко виступить на панельній дискусії, присвяченій післявоєнній відбудові української економіки. 

Головна мета саміту W4UA: об’єднати та зміцнити довгострокові та стійкі партнерства, які допоможуть Україні та українцям збудувати краще майбутнє. Під час саміту W4UA експерти обговорять:

  • аспекти відбудови суспільств та інституцій у постконфліктних сценаріях,

  • довговічність та ефективність гуманітарної допомоги,

  • психологічної та медичної допомоги,

  • відновлення культурної спадщини та освітніх закладів,

  • відновлення української економіки тощо. 

Крім того, на полях W4UA Summit обговорюватимуться:

  • питання продовольчої та енергетичної безпеки,

  • підтримка стартапів в Україні,

  • плани відновлення зруйнованих українських міст,

  • можливі форми ділового співробітництва, які забезпечуватимуть відповідні проєкти.

Загалом у програму WORLD FOR UKRAINE SUMMIT входить 6 тематичних зон, понад 50 панельних дискусій, 4 симпозіуми та інші додаткові заходи та виступи.

Організатором Саміту W4UA виступає Фонд «World For Ukraine».

Міністерство економіки України вітає ініціативу з організації W4UA Summit створити найкращі гуманітарні, соціальні та економічні рішення для всебічної підтримки та допомоги Україні. У той час, коли наша країна продовжує давати відсіч російським агресорам, складно переоцінити важливість міжнародної підтримки та консолідації зусиль урядів, приватного сектору та експертного середовища.

Делегати з України запрошуються взяти участь безкоштовно. Для цього під час реєстрації, внесіть промокод W4UA-NGO-UA тут - https://w4ua.com/

Довідково:

Місто Жешув, яке  взяло шефство над W4UA Summit, наразі грає ключову роль у створенні мирної та безпечної атмосфери для багатьох українців. У травні 2022 року Жешув отримав почесне звання “Місто-рятівник”, запроваджене Президентом України Володимиром Зеленський для висловлення подяки та вшанування міст-партнерів нашої держави, які роблять все можливе для допомоги Україні.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json