Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

13
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Петрашко: Україна має величезний потенціал для залучення інвестицій
25.06.2020 | 12:17 | Прес-служба Мінекономіки

Україна цікава інвесторам у багатьох сферах. Головне, сформувати для них оптимальні умови та певний пільговий набір. Про це зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко в ефірі каналу «Прямий».

«Ми ведемо перемовини одразу з багатьма інвесторами. На минулому тижні у нас були перемовини з американськими інвесторами на урядовій платформі ЮкрейнІнвест.  Це 7 великих інвесторів, які готові інвестувати до 50-100 млн. доларів на першому етапі», - прокоментував Ігор Петрашко.

Він додав, що інвестори цікавляться різноманітними секторами, де є перспективні напрямки, де створюється додана вартість. 

Також за словами Міністра, інвестиції надходять через малу приватизацію, яка попри коронавірус, демонструє позитивні результати.

«Темпи малої приватизації зросли вдвічі попри карантин. Так, за 5 місяців 2020 року мала приватизація принесла вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року», - проінформував Ігор Петрашко. 

Так, від приватизації від Фонду держмайна до бюджету надійшло 500,84 млн грн за січень-травень 2020.  Для порівняння, у 2019  державний бюджет отримав 216,8 млн грн за аналогічний період.

Від продажу  об'єктів комунальної власності місцевими органами влади у  2020 році додатково отримано 251,6 млн грн. Загалом у бюджети всіх рівнів мала приватизація принесла вже 752,4 млн гривень.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json