Україна та Велика Британія обговорили стратегічно важливі напрямки співробітництва

Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс разом з Першою віце-прем’єр-міністром – Міністром економіки України Юлією Свириденко обговорили стратегічні напрямки співробітництва, зокрема, важливі аспекти гуманітарної підтримки, співпраці з UKEF (Департамент гарантування експортних кредитів) і подальшого розвитку торгової співпраці. 

Велика Британія підтримує захист глобальної продовольчої безпеки шляхом сприяння транспортуванню українського зерна на світові ринки, реалізуючи ініціативи, спрямовані на розблокування українського експорту. 

“Доступ на зовнішні ринки є одним з наріжних елементів україно-британської співпраці. Тому ми вдячні Британії за ініціативу зі скасування тарифів, що практично почне діяти вже найближчими днями”, – зауважила Юлія Свириденко. 

Міністр економіки додала, що не менш важливою є допомога британських компаній у забезпеченні стабільних поставок пального до України.
 
Також значну увагу під час зустрічі приділили майбутній участі Британії у відновленні української економіки. Зокрема, обговорили її потенційні структурні зміни, що допоможуть нашій державі впоратися з усіма викликами воєнного часу.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json