Підсумки - 2020: Завершено будівництво павільйону України на Всесвітній виставці “Expo 2020” в ОАЕ

Україна продовжує підготовку до Всесвітньої виставки «Expo 2020», яка відбудеться в м. Дубай (Об'єднані Арабські Емірати) з 1 жовтня 2021 року по 31 березня 2022 року.  Вперше Україна бере участь у цій виставці на такому високому рівні із будівництвом власного павільйону. 

Концепція виставкового павільйону України об’єднана під загальною темою «Smart Ukraine: Connecting Dots» та передбачає презентацію України як інноваційної країни, яка динамічно розвивається та докладає значні зусилля для впровадження smart-технологій.

Станом на 31 грудня 2020 року забезпечено 60% реалізації всього проєкту із підготовки участі України у виставці та профінансовано орієнтовно на 65% вартості всього проєкту. Вже побудовано чотириповерховий павільйон під чистове оздоблення загальною площею 2 600 м2 та висотою – 15 метрів. Наступні кроки підготовки реалізації проекту: облаштування павільйону України, утримання, підготовка та організація культурної, ділової та презентаційної програми роботи павільйону. 

«Участь у виставці «Expo 2020» матиме позитивний вплив на міжнародний імідж України, дозволить розширити торговельно-економічне співробітництво, залучити іноземних підприємців до співпраці з українським бізнесом та збільшити надходження в економіку України іноземних інвестицій. Власний павільйон продемонструє, що Україна має унікальні таланти з інноваційним та креативним мисленням, які вміють поєднати технологічні рішення з традиційним виробництвом товарів та послуг», - зазначив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Олександр Романішин.

Довідково:

Всесвітні виставки або «Expo» – є найбільш престижними іміджевими виставковими заходами у світі, на яких країни-учасниці демонструють унікальність своїх культур та національну ідентифікацію, економічний та науково-технічний потенціал.

Виставка «Expo 2020» триватиме 6 місяців, очікується 28 млн. відвідувачів, 190 країн-учасниць, 10 міжнародних організацій. 

Проведення Всесвітньої виставки «Expo 2020» було заплановано на 2020 рік, однак, через світову пандемію вірусу COVID-19 подію було відкладено на рік. 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json