Британські компанії мають намір долучитись до відбудови української інфраструктури

На запрошення Державного Секретаря з питань міжнародної торгівлі Британії Анн-Марі Тревельян Торговий представник України – заступник міністра економіки України Тарас Качка взяв участь у Британсько-українському інфраструктурному саміті в Лондоні. Захід об’єднав представників Уряду України та Великої Британії, а також британських інженерних, архітектурних та логістичних компаній, які мають намір взяти участь у реалізації проектів ранньої відбудови української інфраструктури. 

Тарас Качка підкреслив, що Україна розпочинає низку заходів з відновлення зруйнованих інфраструктурних об’єктів за підтримки іноземних партнерів. Наразі важливою є практична оцінка потреб України, а також формату участі приватних компаній у відновленні української інфраструктури, налагодження фінансової та організаційної підтримки реалізації таких проектів з боку британського Уряду та інших союзників України. 

“Більшість компаній, які взяли участь у саміті, мають великий досвід у відновленні інфраструктури в інших країнах або реалізації інженерних проектів як тимчасового, так і постійного характеру – від понтонних переправ до побудови великих інфраструктурних об’єктів. Ці компанії мають значний інтерес до відновлення інфраструктури в Україні. І Міністерство економіки України разом з Міністерством інфраструктури та обласними адміністраціями буде працювати над тим, щоб забезпечити належну координацію дій усіх учасників цього справді масштабного проекту”, – заявив Тарас Качка. 

Він також подякував британським колегам за підтримку України не лише у захисті незалежності і свободи, а й у реалізації великих проектів відбудови.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json