Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

25
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Заступник Міністра Тарас Качка обговорив ключові питання торгово-економічного співробітництва між Україною та Іспанією
10.09.2020 | 14:13 | Прес-служба Мінекономіки

10 вересня відбулася зустріч заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України - Торгового представника України Тараса Качки з Державним секретарем з питань торгівлі Міністерства промисловості, торгівлі і туризму Іспанії, співголовою Іспанської частини Змішаної Міжурядової українсько-іспанської Комісії з економічного і промислового співробітництва Ксіаною Мендез Бертоло з метою обговорення ключових питань торгово-економічної співпраці двох країн.

Захід відбувся в рамках візиту української делегації до Королівства Іспанія на чолі з Міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.

«Україна та Іспанія мають гарні перспективи динамічного розвитку двосторонніх торговельно-економічних відносин. Зокрема, важливим інструментом успішної співпраці є Змішана Міжурядова Українсько-Іспанська Комісія з економічного і промислового співробітництва. Україна зацікавлена у подальшій інтенсифікації економічного діалогу, залученні інвестицій та нарощуванні торгівлі агаропродовольчою продукцією», - зазначив заступник Міністра Тарас Качка.

Наразі Іспанія посідає 6 місце за обсягами двосторонньої торгівлі товарами між Україною та країнами Європи. За 6 місяців поточного року обсяг торгівлі товарами та послугами між Україною та Іспанією склав 1087,8 млн дол. США, з яких експорт українських товарів та послуг склав 721,6 млн дол. США.

Сторони обговорили ключові домовленості за результатами останнього засідання Змішаної Міжурядової українсько-іспанської Комісії, зокрема, щодо сприяння розширенню співробітництва у сферах інвестицій, енергоефективності та відновлюваних джерел енергії, транспортної інфраструктури, туризму, а також з питань зміни клімату. Наступне засідання має відбутися в м. Київ.

Довідково:

З метою посилення взаємодії у сфері торгівлі агропродовольчою продукцією та розвитку сільськогосподарської галузі обох країн між Мінекономіки та Міністерством сільського та рибного господарства і продовольства Королівства Іспанія сьогодні підписано Меморандуму про взаєморозуміння.

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json