Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Розвиток малого та середнього бізнесу стане основою розвитку економіки України
08.05.2020 | 17:12 | Прес-служба Мінекономіки.

Довгострокова стратегія розвитку держави базуватиметься на сприянні розвитку сегменту малого та середнього підприємництва. Про це заявив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко на засіданні Ради економічного розвитку під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля 8 травня.

«Стимулювання малого та середнього бізнесу буде реалізоване за рахунок адаптивного карантину, антикризових заходів та інфраструктури підтримки. Ми вбачаємо задля МСБ  більший доступ до фінансів, легший доступ до ринків та меншу регуляцію», - сказав Ігор Петрашко.

Він додав, що Уряд вже реалізує програми, спрямовані на подолання бізнесом наслідків кризи від пандемії. Ці ініціативи включають заходи для збереження робочих місць, спрощення доступу до фінансів завдяки гарантуванню нових кредитів і запуску грантових програм, зменшення витрат бізнесу шляхом рефінансування кредитів та зменшення податкового навантаження.

«Для стимулювання діяльності МСБ ми підтримаємо наявні ринки та допоможемо у виході на нові. Посилимо нашу роботу з дерегуляції», - зауважив Міністр економіки.

Нагадаємо, що вже з 11 травня починають діяти нові дозволи для ведення бізнесу а країна загалом починає шлях виходу з карантину.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2