Міністерство економіки України

Міністерство економіки запрошує представників громадських організацій долучитися до обговорення наданих пропозицій до Плану для Ukraine Facility

Ukraine Facility

У понеділок, 20 листопада, відбудеться обговорення пропозицій Громадських організацій до Плану для Ukraine Facility, організоване Міністерством економіки України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Київської школи економіки. 

У ході підготовки Плану, Уряд проводив консультації з громадськими організаціями в різному форматі та отримав від громадського сектору 146 пропозицій до Плану для Ukraine Facility від понад 40 ГО. Найбільше запропонованих змін стосуються розвитку людського капіталу (32), зеленого переходу та охорони довкілля (25), бізнес-середовища (19), боротьби з корупцією та відмиванням коштів (16) та культури (15).

Під час заходу 20 листопада представники Міністерства економіки України, а також інших органів влади, залучених до процесу підготовки окремих блоків Плану, представлять результати розгляду пропозицій громадського сектору. 

Початок події – о 16:00. Участь у заході можлива у офлайн- та онлайн-форматі. Для участі, а також отримання деталей щодо місця проведення, програми та іншої інформації щодо події, заповніть реєстраційну форму.

Нагадаємо, План для Ukraine Facility - це технічний документ, необхідний для реалізації програми фінансової підтримки України від Європейського Союзу. Проєкт програми Ukraine Facility передбачає надання Україні 50 млрд євро впродовж 2024-2027 років, з яких 39 млрд євро будуть спрямовані до державного бюджету для посилення макрофінансової стабільності. Підтримка надаватиметься щоквартально за виконання визначених у Плані критеріїв щодо проведення передбачених реформ. 

Підготовка напрацювань Плану відбувається у консультаціях з представниками бізнесу, регіонів, громадських організацій та аналітичних центрів, а також народними депутатами України, представниками ЄС та інших міжнародних партнерів України.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json