Україна та Австралія зацікавлені поглиблювати співпрацю в торговельно-економічній сфері

Качка Посол Австралії

За 7 місяців 2021 року торгівля товарами між Україною і Австралією збільшилася втричі до $117,9 млн у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Такі показники свідчать про значний потенціал обох країн у сфері двостороннього торговельного співробітництва.

Про це зазначив заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Тарас Качка під час зустрічі з Послом Австралії в Україні Брюсом Едвардсом та заступником Посла Австралії в Україні Робертом Кертісом сьогодні, 29 вересня.

«Розвиток двосторонніх торговельно-економічних відносин між Україною та Австралією є одним із важливих питань взаємовигідної співпраці. Український Уряд докладає всіх зусиль для збільшення та диверсифікації торгівлі з партнерами–членами СОТ. Зокрема, значним імпульсом для розвитку взаємовигідних торговельних зв'язків між нашими країнами може стати включення України до Австралійської системи тарифних преференцій – Australian System of Tariff Preferences (ASTP)», - зауважив Тарас Качка.

Сторони також обговорили питання співробітництва в рамках СОТ, зокрема, щодо процедури оглядів торговельної політики, підготовки до 12-ї Конференції міністрів СОТ, яка відбудеться у листопаді, активізації участі України в багатосторонніх переговорах та дискусіях щодо сільського господарства, санітарних та фітосанітарних вимог, впливу змін клімату на торгівлю тощо.

Українська сторона висловила вдячність Австралії за її внесок у реалізації ініціатив в рамках діяльності СОТ і висловила готовність до подальшого співробітництва та участі в обговореннях питань міжнародної торгівлі у різних форматах в рамках діяльності СОТ та на двосторонньому рівні.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json