Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Михайло Тітарчук: До кінця року в Анталії має відкритись консульство України
18.10.2018 | 17:12 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

17-18 жовтня заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Тітарчук взяв участь у шостому засіданні Міжвідомчої українсько-турецької комісії з питань туризму, присвяченій розвитку відносин між двома країнами у туристичній сфері.

Михайло Тітарчук відзначив важливість діалогу та координації спільних дій між українською та турецькою сторонами, а також представниками туристичного бізнесу обох країн. “Спільна робота під час засідань Українсько-турецької комісії з питань туризму це насамперед дієвий механізм державного сприяння, покликаний піднести двосторонні взаємини у сфері туризму та курортів на рівень, який відповідатиме значному потенціалу двох держав. Впевнений, що перед нами є багато завдань, які ми зможемо реалізувати тільки разом”, - наголосив заступник Міністра.

За інформацією Всесвітньої ради туризму та подорожей (WTTC) у 2017 році прямий внесок від сфери туризму у ВВП України склав 39,6 млрд грн (1,5% ВВП України), а загальний внесок – 147,2 млрд грн (5,7% ВВП України).

“За результатами першої половини 2018 року Україна увійшла до першої трійки країн за кількістю туристів в Туреччину, а у 2017 році кількість українських туристів, що відвідали країну сягнула понад 1,2 млн осіб. Туреччина на сьогодні є дійсно важливим туристичним напрямом для наших громадян, так само як і Україна поступово стає більш привабливою для громадян Туреччини”, - відзначив Михайло Тітарчук.

В рамках засідання комісії Михайло Тітарчук разом із заступником Міністра культури і туризму Туреччини Омером Арісоєм обговорили відкриття до кінця року Консульства України в Анталії, а також домовилися про можливість відкриття прямих авіарейсів зі Львова, Івано-Франківська та Києва до курортних міст Туреччини.

Президент Української асоціації медичного туризму Віолетта Янишевська презентувала перспективи співробітництва у сфері лікувально-медичного туризму.

За участі провідних українських туроператорів відбулось обговорення можливих шляхів збільшення туристичних потоків між нашими державами та створення нових туристичних продуктів.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2