Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

23
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
П'ять фіналістів претендують на посаду керівника "Укренерго"
25.04.2016 | 14:32 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Конкурсна комісія при Комітеті з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств розглянула 30 конкурсних пропозицій, наданих учасниками конкурсу на посаду керівника ДП НЕК “Укренерго” і шляхом голосування визначила п’ять найкращих кандидатур для другого етапу відбору. Фіналісти пройдуть співбесіди та представлять своє бачення розвитку підприємства членам Комітету з призначень. Серед п'яти фіналістів троє претендентів з України та двоє іноземців.

Засідання комісії відбулися 6-7 та 21-22 квітня 2016 року. Конкурс на посаду керівника державного підприємства “Національна енергетична компанія “Укренерго” був оголошений 19 лютого 2016 року. Порядок конкурсного відбору для найбільш важливих держпідприємств, визначений постановою КМУ від 03.09.2008 № 777. Конкурси проходять у 2 етапи: 1) попередній відбір кандидатів на рівні комісій при Комітеті з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств, 2) відбір на рівні Комітету з призначень.

Про конкурси на посади керівників особливо важливих держпідприємств

З 2016 року згідно з новою редакцією постанови КМУ від 03.09.2008 № 777 відповідальність за проведення конкурсів на посади керівників усіх особливо важливих держпідприємств передано від лінійних міністерств до Мінекономрозвитку. Відбір проходить у 2 етапи. На першому етапі претендентів оцінює комісія при Комітеті з призначень, яка відбирає від 2 до 5 фіналістів. На другому етапі Комітет з призначень обирає з-поміж фіналістів найбільш кваліфікованого претендента і рекомендує КМУ його призначення. Детальну інформацію про конкурси можна отримати тут.

Комітет з призначень складається з п’яти міністрів та п’яти незалежних експертів. Детальніше про склад Комітету з призначень можна дізнатися тут.

У 2015 році завдяки роботі Комітету з призначень, було визначено керівників для 9 державних компаній: ПАТ «Укргазбанк», ПАТ «Укргазвидобування», ПАТ «Укрнафта»,  ПАТ «Державна продовольчо-зернова компанія», ДП «Іллічівський морський порт», ПАТ "Укртранснафта", ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» та ПАТ "Сумихімпром".

У 2016 році визначено кандидатів на посади керівників УДППЗ “Укрпошта”, ПАТ «Українська залізниця», ДП «Завод «Електроважмаш».

Наразі тривають конкурси на посади керівників: ДП "Укрспирт", ПАТ "Центренерго", ДП НЕК "Укренерго".

Про ДП НЕК “Укренерго”

“Укренерго” підпорядковується Міністерству енергетики та вугільної промисловості України та входить до ТОП-100 найбільших держпідприємств України. Підприємство здійснює централізоване управління об'єднаною енергетичною системою України та транскордонними ЛЕП і надає диспетчерські послуги учасникам енергетичної системи. «Укренерго» здійснює оперативний контроль за обсягом виробництва електроенергії та веде моніторинг генераторних установок виробників, запасів палива й економічної ефективності виробництва з метою вирівнювання обсягів споживання та виробництва. Через свій статус природної монополії тарифи для підприємства встановлює регулятор галузі. «Укренерго» об’єднує сім регіональних енергетичних мереж і обслуговує 23 тис. км ліній електропередач із напругою 220–750 кВ. Підприємство регулярно проводить аукціони та продає права на експорт електроенергії з України до сусідніх країн. За 9 місяців 2015 року чистий прибуток ДП “Укренерго” склав 408 млн грн у порівнянні з чистим збитком 478 млн грн за аналогічний період минулого року.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json