Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Понад 4,6 тисячі заявок отримано в рамках програми грантів для започаткування та розвитку бізнесу
20.07.2022 | 17:59 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Вже 4 690 українців подали заявки на участь у грантових програмах в рамках проекту “єРобота”. З них 3 817 опрацьовано Ощадбанком. 

88% від усієї кількості заявок (4130) – це запити на отримання мікрогранту для започаткування або розвитку власної справи. За цією програмою АТ “Ощадбанк”  верифікував 2 496 заявок, а з понад 670 потенційними отримувачами Державна служба зайнятості уже провела співбесіди. 

Отримати мікрогранти можуть як підприємці-початківці, так і люди, що вже мають досвід у підприємництві. Завдяки цим коштам вони зможуть почати власну справу або її розширити. 

Другий за кількістю заявників напрямок – підтримка переробних підприємств. Програма націлена на збільшення частки переробки в українському виробництві та в експорті.  Українці подали 438 заявок на отримання грантів у цій сфері й за допомогою отриманих коштів модернізують власні підприємства для випуску готової продукції. 

Також 41 заявка надійшла від аграріїв на гранти з розвитку тепличного господарства та садівництва. Програма дозволить державі компенсувати втрати через тимчасову окупацію регіонів, де овочівництво та садівництво розвивалося активно. Це дасть змогу забезпечити внутрішній ринок сільськогосподарською продукцію і збільшити експортний потенціал України. 

Нагадаємо, заявку на отримання гранту можна подати через Портал Дія. Громадяни та підприємці, які мають питання щодо умов участі, можуть отримати консультацію від АТ “Ощадбанк” – через контакт-центр або особисто у відділенні.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2