Духовенство та виробники БПЛА: МРГ ухвалила чергові пропозиції санкцій

До Ради національної безпеки та оборони подані пропозиції щодо запровадження санкцій проти представників російського духовенства.

Також після доопрацювання в РНБО будуть подані пропозиції щодо санкцій проти російських компаній та осіб, причетних до виготовлення безпілотних літальних апаратів. Таке рішення ухвалено на засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань реалізації санкційної політики 9 грудня 2022 року.

«Нещодавно президент Володимир Зеленський своїм Указом увів у дію рішення РНБОУ щодо санкцій проти окремих представників українського духовенства, пов’язаних з РПЦ. Ми дещо «доповнимо» перелік – вже представниками російських релігійних організацій. 

Це не перший запропонований пакет, до якого входять представники духовенства. І, напевно, не останній, оскільки наша робота з посилення санкційного тиску на агресорів триває постійно.  Хоча у будь-кого, хто перебуває під ризиком санкцій, є можливість уникнути їх. Достатньо перестати служити терористам та вбивцям й перейти на сторону світла й добра. Зрештою, хіба не цього вимагає справжня віра?» - зазначила Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

До пакету, поданого до РНБОУ, увійшло понад 250 фізичних та юридичних осіб.

Також до РНБОУ після доопрацювання будуть подані пропозиції щодо запровадження санкцій проти  низки юридичних осіб та кількох фізичних осіб, причетних до виготовлення БПЛА, які держава агресор використовує у загарбницькій війні проти України.

Нагадаємо, за 100 днів роботи МРГ Радою національної безпеки та оборони ухвалено, а Президентом України введено в дію санкції проти  майже 4 500 фізичних та юридичних осіб. МРГ опрацьовані та рекомендовані до розгляду РНБОУ санкційні пропозиції ще проти понад 6 000 осіб. 


 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json