Уряд призначив двох заступників Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Сьогодні, 11 вересня, Кабінет Міністрів України призначив двох заступників Тимофія Милованова – Міністра  розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Ними стали:

Світлана Панаіотіді – заступниця Міністра. На посаді опікуватиметься питаннями впровадження антимонопольних політик та стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки. 

Юрист, працювала державною уповноваженою в Антимонопольному комітеті України. Також Світлана Панаіотіді є натхненницею благодійного проекту “Змінюй світ.Даруй своє”.

Дмитро Романович – заступник Міністра. Економіст, експерт в галузі інвестицій, бізнес-клімату, дерегуляції економіки, розвитку малого і середнього бізнесу (МСБ). Працював проектним менеджером реформи “Дерегуляція” в Національній раді реформ. Співпрацював з Офісом реформ Кабінету Міністрів. В 2017-2018 роках був учасником Ukrainian Emerging Leaders Program в університеті Stanford. В 2018-2019 роках на посаді старшого консультанта в Європейському банку реконструкції і розвитку (ЄБРР).

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json