Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

29
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
В тендері на будівництво українського павільйону на ЕКСПО 2020 перемогла компанія з ОАЕ
13.05.2019 | 11:06 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Компанія ASGC Construction LLC перемогла на відкритих торгах, які проходили в системі електронних публічних закупівель в ProZorro. За умовами тендеру, ASGC Construction LLC має збудувати український павільйон під чистове оздоблення разом із підведенням всіх необхідних комунікацій (електро-, водопостачання та інше), а також облаштувати прилеглу територію відповідно до вимог Організаційного комітету “ЕКСПО 2020”.

ASGC Construction LLC є однією з найбільших будівельних компаній в Об’єднаних Арабських Еміратах та входить до вертикально-інтегрованої групи компаній ASGC (Al Shafar General Contracting), яка була заснована у 1989 році.  ASGC Construction LLC має низку нагород у галузі будівництва та реалізації масштабних архітектурно-будівельних проектів: https://www.asgcgroup.com/how-we-work/awards.

Найбільш масштабними проектами ASGC Construction LLC є тематичний павільйон “Sustainability” в рамках Всесвітньої виставки “ЕКСПО 2020”, Бібліотека Мухаммеда бін Рашида в ОАЕ, Дубай Арена, музей “Etihad”.

Наразі дві компанії-учасниці тендеру -  ТОВ «Аліас Інвест Груп» та ТОВ «Неодім Захід» - подали скаргу до Антимонопольного комітету України щодо неправомірності рішення обрання переможця. Засідання АМКУ призначено на 17.05.2019. Мінекономрозвитку наголошує, що оскарження результатів торгів затягують процес підготовки та можуть взагалі заблокувати участь України у Всесвітній виставці «ЕКСПО 2020», оскільки підрядник має завершити будівництво павільйону України відповідно до вимог Організаційного комітету “ЕКСПО 2020” не пізніше 19 жовтня 2019 року. Водночас, договір про будівництво павільйону не може початись до остаточного визначення переможця тендеру.

Детальна інформація про тендер доступна за наступним посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-02-25-001705-c

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json