Міністерство економіки України

Віртуальний день української промисловості в Агенції НАТО з підтримки та постачання (АНПП): представники вітчизняного ОПК ознайомляться із особливостями співпраці із АНПП

Через складну епідеміологічну ситуацію, спричинену COVID-19, сьогодні майже всі спільні із НАТО заходи проводяться у форматі онлайн. Не виключенням став і Семінар щодо співпраці із АНПП, що організовує у онлайн форматі Мінекономіки спільно із ДК Укроборонпром 27 жовтня 2020 року відповідно до домовленостей, досягнутих під час участі заступниці Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Панаіотіді С. М. у консультаціях в рамках засідання Комісії Україна-НАТО на рівні послів (січень, 2020, штаб квартира НАТО, м. Брюссель, Королівство Бельгія).

У рамках зазначеного Семінару, представники української оборонної промисловості вивчатимуть процеси закупівель АНПП, у тому числі відповідні правила та норми.

Українські підприємства:

  • отримають рекомендації щодо порядку співпраці із АНПП, реєстрації підприємств ОПК в Каталозі постачальників оборонної продукції, що дозволить українським підприємствам пропонувати свої товари та послуги на високонкурентному і прозорому ринку держав-членів Альянсу.
  • підвищать загальний рівень поінформованості фахівців стосовно форматів та процесів співпраці з АНПП;
  • отримають рекомендації щодо залучення підприємств ОПК до системи кодифікації НАТО;
  • ознайомляться із інструментами реєстрації в базі постачальників оборонної продукції та он-лайн сервісами АНПП;
  • отримають можливість відпрацювати алгоритм співпраці підприємств ОПК з АНПП та роль і завдання причетних ЦОВВ.

Звертаємо увагу, що захід проводитиметься англійською мовою (переклад не надаватиметься).

Критерії до підприємств ОПК для відбору для участі в Семінарі, що попередньо узгоджені із АНПП, передбачають дані щодо сфери діяльності підприємства, наявність NATO Stock Number, підтверджуючі документи щодо аудиту, наявність сертифікату якості у підприємства, виконання контракту в інтересах ЗСУ та інших структур сектору безпеки і оборони, наявність інформації про предмети постачання у каталозі предметів постачання ЗСУ та у головному каталозі НАТО посилань для логістики (NATO Master Catalogue References for Logistics).

У разі зацікавленості щодо участі в заході пропонуємо звернутися за номером телефону:

+ 3 8 044 200 45 06.

Порядок денний за посиланням: https://bit.ly/31BsvdZ

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json