Міністерство економіки України

Французький бізнес готовий долучитись до ранньої відбудови України, - Юлія Свириденко

Французький бізнес зацікавлений в інвестуванні в Україну і готовий долучитись до її ранньої відбудови. Про це повідомила Перший віцепрем'єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко під час прямого включення з Парижу в ефірі Національного телемарафону. 

“Сьогоднішній ранок розпочався із зустрічі з французьким бізнесом. З очільниками найбільших компаній країни обговорили, які інструменти ми як Уряд можемо забезпечити, щоб французький бізнес ще до нашої перемоги заходив на український ринок і розбудовував Україну. Дуже багато з учасників зустрічі вже зараз цікавляться нашими логістичними проектами, проектами в агро- і транспортній сфері”, - розповіла Юлія Свириденко

Перший віцепрем'єр-міністр - Міністр економіки України також зазначила, що президент Франції Емманюель Макрон проявляє лідерство в питанні ранньої відбудови України, зокрема з акцентом на енергетичну сферу, і вже долучився до вирішення енергетичних проблем в нашій країні. І нагадала, що два місяці тому Україна презентувала інвестиційну платформу Advantage Ukraine, до якої вже надійшло 500 заявок від потенційних інвесторів, більшість з яких стосуються сфери інновацій, ІТ, сільського господарства, логістики та military-tech. Всі бажаючі інвестори можуть долучитися до відбудови вже зараз, залишивши заявку на сайті.

“Ми розуміємо, що туди, де Україна мала переваги на глобальному ринку до початку війни, інвестори спрямовують свої погляди і сьогодні. Зокрема, французький бізнес готовий приймати участь у відновленні - їх цікавлять проекти, пов'язані з водопостачанням і водовідведенням, енергоефективністю, логістичною інфраструктурою”, - повідомила Юлія Свириденко.

Перший віцепрем'єр також зазначила, що український Уряд веде діалог з міжнародними партнерами щодо страхування військових ризиків для компаній, які інвестуватимуть в Україну. 

“Ми пропонуємо експортно-кредитним агенціям, які надають послуги зі страхування експортних операцій, розширити свої послуги на страхування інвестиційної діяльності і страхувати свої компанії, які заходять в Україну. У нас є перелік інвестпроектів і розуміння їхньої пріоритезації, а з їхньої сторони є фінансування і компанії, готові інвестувати в Україну. І для нас важливе питання страхування військових ризиків. Щоб, не очікуючи закінчення війни, сприяти залученню інвестицій. Війна не є перешкодою для інвестицій. Це складний для нас період, але ми його пройдемо”, - запевнила Юлія Свириденко. 

Нагадаємо, Перший віцепрем'єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко у складі урядової делегації перебуває з візитом у Парижі, де 13 грудня відбудеться Форум з економічної стійкості та реконструкції України.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json