Верховна Рада України ухвалила новий закон підтримки бізнесу під час карантину

Народні депутати ухвалили Проєкт Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19). 

Законопроєкт #3220 направлений на захист бізнесу від негативних наслідків у зв’язку з невикористанням економічного потенціалу.

Законом внесли наступні зміни до законодавства України:
- не застосовуються штрафні санкції за порушення податкового законодавства, вчинені  протягом  періоду з 1 березня  по 30  квітня  2020 року;
- встановлено мораторій на перевірки господарської діяльності суб'єктів органами нагляду (контролю), окрім групи з високим ступенем ризику, до 31 травня 2020 року. 
- встановлено мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок податковою службою з 18 березня по 18 травня 2020 року;
- не нараховується та не сплачується плата за землю у період з 1 березня року по 30 квітня 2020 року;
- об’єкти нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки з 1 березня по 30 квітня 2020 року.

Цей Закон дозволить зменшити негативні наслідки спаду економічної активності в країні від поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json