Міністерство економіки України

Уряд уповноважив Міністра економіки України Юлію Свириденко координувати роботу з санкційної політики

Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко координуватиме роботу з формування та реалізації державної санкційної політики.

Відповідні зміни до переліку питань, що належать до компетенції Першого віцепрем’єр-міністра України та віцепрем’єр-міністрів України, Уряд ухвалив на засіданні 30 вересня.

Раніше Кабінет Міністрів створив Міжвідомчу робочу групу з питань реалізації державної санкційної політики, яку очолила Юлія Свириденко.

До складу МРГ входять представники міністерств економіки,  фінансів,  юстиції, внутрішніх та  закордонних справ, з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, також залучаються фахівці інших державних органів та відомств. Серед завдань – аналіз поточного стану реалізації застосованих санкцій, розробка та подання відповідних рекомендацій до Уряду.

Пропозиції щодо застосування, скасування та внесення змін до санкцій перед внесенням на затвердження Кабміну підлягатимуть обов’язковому попередньому розгляду Міжвідомчою робочою групою з питань реалізації державної санкційної політики.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json