За участю Мінекономіки відбувся запуск нового проєкту IFC щодо кліматично-орієнтованого сільського господарства

16 березня заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький взяв участь у заході, присвяченому офіційному запуску нової ініціативи в Україні – Проєкту IFC «Розвиток фінансування кліматично-орієнтованого сільського господарства». Серед учасників заходу – представники Міжнародної фінансової корпорації (IFC), Федерального міністерства фінансів Австрії, Мінагрополітики, Міндовкілля та експерти галузі.

Проєкт, метою якого є впровадження в Україні інноваційних сільськогосподарських практик з адаптації та запобігання змінам клімату шляхом розширення доступу до фінансування, буде реалізовано у 2021-2022 роках за підтримки Австрії.

«Уряд України зафіксував курс на Green Deal, який ми будемо поступово імплементувати і підтримувати різні ініціативи, пов’язані з ним. Ми вдячні нашим міжнародним партнерам із Австрії та IFC за підтримку України у впровадженні системи ведення сталого сільськогосподарського виробництва у нових агрокліматичних умовах. Ми готові до плідної співпраці в рамках нового Проєкту, результати якого сприятимуть розвитку аграрного сектору та стануть вкладом в екологічну ініціативу нашої країни», - зазначив заступник Міністра Тарас Висоцький.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Уряд затвердив План заходів з реалізації Стратегії зрошення та дренажу в Україні на період до 2030 року. Детальніше за посиланням: http://bit.ly/3cukxrC.

Так, учасники заходу обговорили основні аспекти Проєкту «Розвиток фінансування кліматично-оптимізованого сільського господарства», зокрема, інструменти для стимулювання адаптації агровиробників до зміни клімату, а також стратегічні інновації: від торгівлі вуглецем до розвитку біоекономіки.

Крім того, розглянуто питання покращення доступу до фінансування для підтримки сільського господарства в умовах зміни клімату та стимулювання економічного зростання України та ін.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json