Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

26
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Finland
Покращення інвестиційного клімату є одним з пріоритетних завдань Уряду, - Тимофій Милованов
13.09.2019 | 16:34 | Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні, 13 вересня, відбулася робоча зустріч Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофія Милованова з Міністром зовнішньої торгівлі та розвитку Фінляндської Республіки Вілле Скіннарі.                                                 

Під час зустрічі Тимофій Милованов наголосив, що одними з головних пріоритетів Уряду є забезпечення сталого розвитку економіки України, покращення інвестиційного клімату, проведення земельної реформи та реформи ринку праці, а також забезпечення  подальшої взаємодії з МВФ. В свою чергу Вілле Скіннарі, посилаючись на поточне головування Фінляндії у Раді ЄС, підтвердив готовність Євросоюзу до подальшої підтримки України у проведенні структурних реформ.

Окремо, у ході зустрічі співрозмовники наголосили на важливості зростання обсягів двосторонньої торгівлі із використанням усіх можливостей, які надає режим поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. Мінекономіки спільно з ДУ «Офіс з просування експорту України» та МЗС України буде опрацьовано проведення Українсько – Фінляндського бізнес-форуму у І кварталі 2020 року.

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json