Міністерство економіки України

Моє головне завдання - подальше проведення роботи з реформування економіки України – Ігор Веремій

IMG_0411.JPG

У подальшому проведенні роботи щодо продовження реформування та активізації економіки України, у першу чергу, що стосується спрощення умов ведення бізнесу та дерегуляції, вбачає своє головне завдання нещодавно призначений заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Ігор Веремій.

    «Моє головне завдання як заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України я вбачаю у подальшому проведенні роботи щодо реформування економіки України, у першу чергу, що стосується спрощення умов ведення бізнесу, дерегуляції, ліквідації надлишкових контролюючих функцій, як контрольних органів, так і органів виконавчої влади, у подальшому скороченні дозволів та ліцензій, що дасть змогу створити сприятливе бізнес-середовище для підвищення конкурентоспроможності української економіки у всіх сферах малого, середнього і великого бізнесу та дасть можливість призупинити негативні тенденції, які зараз виникають в економічній сфері країни», - зазначив новопризначений заступник Міністра.

    Другий напрямок, на якому він планує зосередити увагу - це робота із вдосконалення технічного регулювання. Мається на увазі, уточнив Ігор Веремій, трансформація системи технічного регулювання відповідно до кращої світової практики та європейських норм, адаптація українських стандартів до міжнародних і європейських, що є першочерговою вимогою українського бізнесу для диверсифікації ринків збуту українських товарів. Цьому, за словами заступника Міністра, сприятиме Угода про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції, яка дасть змогу українським товарам отримати доступ на ринок, у першу чергу, Європейського Союзу без додаткових випробувань і сертифікації.

    «Важливе питання у цій сфері – активізація роботи з прийняття технічних регламентів і пов’язаних з ними національних стандартів для розширення доступу українських товарів, в першу чергу, на ринок ЄС, а також на інші ринки з метою диверсифікації ринків збуту української продукції», - сказав Ігор Веремій.

    Вирішення цього комплексу проблем, на погляд заступника Міністра, дасть можливість мінімізувати негативні явища і ризики для українських товаровиробників, які виникають у нинішній економічній ситуації, що склалася в Україні.

    У цій роботі Ігор Веремій великі сподівання покладає на діалог з бізнесом, громадськістю і експертами.

    «Я планую, в першу чергу, спиратися на думку бізнесу, громадськості і, звичайно, фахівців Мінекономрозвитку, які відповідають за ці напрямки. Також є велике сподівання і надія на позицію експертів, незалежно чи це експерти міжнародні, чи українські, які розробляють реформи, мають досвід у проведенні реформ», - зауважив він.

    А стрижнями для проведення реформ в Україні Ігор Веремій назвав два документи – це Програма співпраці з МВФ і Угода про Асоціацію України з ЄС, яку нещодавно ратифікували.

    «Оці два документи будуть першочерговими маяками, а їх положення - головними індикаторами проведення наших реформ», - підсумував заступник Міністра.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json