У 2020 році було збережено 400 тисяч робочих місць та працевлаштовано близько 600 тисяч осіб, - Ігор Петрашко про підсумки року

Через центри зайнятості з початку року було працевлаштовано понад 600 тисяч осіб. В той же час, загальна сума допомоги по безробіттю склала - 15,8 млрд грн.

Такі цифри озвучив Міністр Ігор Петрашко під час підсумкової прес-конференції.

«Важливим викликом для нас було збереження робочих місць, і нам вдалося зберегти стабільну ситуацію на ринку праці. Загалом, за трьома напрямами – збереження робочих місць, працевлаштування та допомога по частковому безробіттю, охопила близько 1,5 млн людей в Україні», - відмітив Міністр.

Він наголосив, що важливим рішенням стало запровадження допомоги по частковому безробіттю: вдалося здійснити виплати та зберегти робочі місця для близько 400 тисяч людей. Сума компенсації – 2,8 млрд грн.

«Одним із факторів стабілізації на ринку праці стало надання допомоги по частковому безробіттю, коли підприємства закривалися і змушені були відправляти працівників у вимушений простій. Таким чином, підприємці змогли зберегти робочі місця, що стало важливим фактором відновлення роботи після завершення карантинних обмежень», - підкреслив Ігор Петрашко.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json