Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

28
Лютого
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
1 2 3 4 5 6 7
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
У 2020 році було збережено 400 тисяч робочих місць та працевлаштовано близько 600 тисяч осіб, - Ігор Петрашко про підсумки року
29.12.2020 | 14:09 | Прес-служба Мінекономіки

Через центри зайнятості з початку року було працевлаштовано понад 600 тисяч осіб. В той же час, загальна сума допомоги по безробіттю склала - 15,8 млрд грн.

Такі цифри озвучив Міністр Ігор Петрашко під час підсумкової прес-конференції.

«Важливим викликом для нас було збереження робочих місць, і нам вдалося зберегти стабільну ситуацію на ринку праці. Загалом, за трьома напрямами – збереження робочих місць, працевлаштування та допомога по частковому безробіттю, охопила близько 1,5 млн людей в Україні», - відмітив Міністр.

Він наголосив, що важливим рішенням стало запровадження допомоги по частковому безробіттю: вдалося здійснити виплати та зберегти робочі місця для близько 400 тисяч людей. Сума компенсації – 2,8 млрд грн.

«Одним із факторів стабілізації на ринку праці стало надання допомоги по частковому безробіттю, коли підприємства закривалися і змушені були відправляти працівників у вимушений простій. Таким чином, підприємці змогли зберегти робочі місця, що стало важливим фактором відновлення роботи після завершення карантинних обмежень», - підкреслив Ігор Петрашко.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json