Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

25
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Мінекономрозвитку оголосить три нових конкурси на посади керівників ДП
06.07.2016 | 14:59 | Прес-служба Мінекономрозвитку

До кінця липня Мінекономрозвитку оголосить відкриті конкурси на посади керівників трьох державних підприємств - ДП “Електроважмаш”, ДП “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” та УДП “Укрхімтрансаміак”.

“Електроважмаш”

Фіналіст попереднього конкурсу на посаду керівника ДП “Електроважмаш” Жан-Андре Барбоза, з яким велись перемовини щодо призначення та умов контракту, вирішив прийняти пропозицію від іншого роботодавця. Про це він повідомив представників Мінекономрозвитку.

Коментуючи ситуацію Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів зазначив: “Ми були на завершальній стадії переговорів з паном Барбозою і нам шкода, що ми не змогли втримати такого кваліфікованого керівника на “Електроважмаш”. Конкуренція за хороших менеджерів на ринку праці  дуже висока і ми досі поступаємось роботдавцям з приватного сектору. Нам залишається побажати Жану-Андре успіху на новому місці роботи і якомога швидше розпочати новий конкурс.”

Міжнародний аеропорт “Бориспіль”

У середу Мінекономрозвитку внесло на розгляд Кабінету міністрів України кандидатуру Юрія Солончака на посаду керівника ДП “Міжнародний аеропорт “Бориспіль”. Разом з тим, Міністерство рекомендувало КМУ відхилити його кандидатуру, врахувавши думку незалежних членів Номінаційного комітету, які одностайно проголосували “проти”.

Юрій Солончак став фіналістом конкурсу на посаду керівника ДП “Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, який завершився 27 листопада 2015. Під час голосування за фіналістів четверо голосуючих членів Номінаційного комітету підтримали кандидатуру Солончака, при цьому один з голосуючих членів та п’ятеро незалежних членів Номінаційного комітету висловились “проти”.

КМУ підтримав пропозицію Мінекономрозвитку.

“Укрхімтрансаміак”

Мінекономрозвитку сформувало комісію та завершує процедуру підготовки до конкурсу на призначення нового керівника підприємства.

Нагадаємо, що 15 червня 2016 року було звільнено з посади директора українського державного підприємства «Укрхімтрансаміак» Віктора Бондіка у зв'язку з порушенням законодавства та обов'язків за контрактом, а також за не виконання вимог Державної фінансової інспекції України.

До проведення відкритого конкурсу обов'язки директора УДП «Укрхімтрансаміак» тимчасово виконує заступник директора Віктор Полозов.

Довідково

В 2015-2016 роках через відкриті конкурси та комітет з призначень були відібрані керівники для 12 найбільших державних компаній: ПАТ «Укргазбанк», ПАТ «Укргазвидобування», ПАТ «Укрнафта»,  ПАТ «Державна продовольчо-зернова компанія», ДП «Іллічівський морський порт», ПАТ "Укртранснафта", ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького», ПАТ "Сумихімпром",  УДППЗ “Укрпошта”, ПАТ «Українська залізниця», ДП НЕК "Укренерго", ДП “Електроважмаш”. Наразі тривають конкурси на посади керівників ДП "Укрспирт", ПАТ "Центренерго" та ДП Конструкторське бюро “Південне” ім. М. К. Янгеля”.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json