Обрано членів наглядової ради АТ «Одеський припортовий завод», - Олексій Любченко

Любченко Ном.ком.

Під час чергового засідання Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств 2 серпня 2021 року були обрані незалежні члени та представники від держави до наглядової ради АТ «Одеський припортовий завод».

Зокрема, під час засідання було проведено низку інтерв’ю та обрано трьох незалежних членів та двох – представників держави наглядової ради АТ «Одеський припортовий завод». Кандидати мали змогу озвучити своє бачення розвитку компанії, зважаючи на компетенції та відповідали на питання членів та незалежних експертів Комітету.

«Мета роботи Комітету – обрати для підприємства фахову наглядову раду, члени якої матимуть необхідні експертизи та компетенції для визначення курсу розвитку з метою покращення економічних результатів діяльності, запровадження механізмів із запобігання корупції тощо. Завод включений ФДМУ до переліку об’єктів великої приватизації. Тому важливо підвищити економічні результати його діяльності, щоб держава мала змогу провести успішний конкурс», — підкреслив під час засідання Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економіки України Олексій Любченко.

Загалом на конкурс надали документи 77 осіб, з яких рекрутинговою компанією сформовано короткий список з 15 осіб. Була проведена ретельна робота над анкетами учасників з аналізу компетенцій, рівня професійності, управлінської зрілості, вивчені питання уникнення конфліктів інтересів кандидатів тощо.

Також під час засідання були затвердженні  вимоги для відбору членів наглядової ради ДП «Медичні закупівлі України».

«Медичні закупівлі України» це – стратегічне та потужне підприємство, яке виконує важливі соціальні функції – закупівлю ліків та медичного обладнання за бюджетні кошти. Саме тому перед нами надважливе завдання – сформувати  наглядову раду з фахових експертів у сфері закупівель та охорони здоров’я, щоб робота підприємства була ефективною та прозорою», - зауважив Олексій Любченко.

У засіданні взяли участь Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економіки України Олексій Любченко, голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко, заступник Міністра фінансів Юрій Драганчук, Постійний представник МВФ в Україні Ваграм Степанян, Бізнес-омбудсмен України Марчін Свєнчіцкі, Заступник Голови ЄБРР в Україні Ірина Кравченко, Радник Голови Представництва ЄС в Україні з питань конкурентної політики, державної допомоги, державних підприємств та приватизації Панагіотіс Стамоліс, Голова діяльності МФК в Україні Олена Волошина, економіст Представництва  МВФ в Україні Марія Чебанова.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json