Мінекономіки будуватиме систему корпоративного управління виключно за принципами ОЕСР

Одним з основних пріоритетів є робота над реформуванням системи управління державного сектору економіки України. Такою була головна тема робочої онлайн-зустрічі заступниці Міністра економіки України Крістіни Голубицької з представниками Організації економічного співробітництва та розвитку  28 липня 2021 року.

Реформування системи управління державного сектору економіки -  важливий вектор співпраці між Урядом України та ОЕСР. Габріела Міранда, менеджер проектів в Україні Секретаріату ОЕСР з глобальних відносин, представила команду експертів, які працюють над звітами щодо стану системи управління державної власності в Україні.

Учасники заходу окреслили статус спільних проектів та зробили плани на майбутню співпрацю.

«Керівні принципи ОЕСР щодо корпоративного врядування на підприємствах державної форми власності - це документи, прийняті урядами держав ОЕСР, які вважаються визнаними стандартами в галузі корпоративного управління, і ми будемо робити все можливе, щоб ці принципи були імплементовані в українське законодавство”, - зазначила Крістіна Голубицька.

Довідково:

ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку) - міжнародна організація, що об'єднує 35 розвинених країн світу. ОЕСР здійснює пошук даних та аналіз, що допомагає урядам формувати політику, яка буде реалізовуватися національними інституціями чи у рамках міжнародних домовленостях.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json