Міністерство економіки України

Вдосконалення санкційної політики: Уряд консолідує роботу над санкціями через Міжвідомчу робочу групу

Пропозиції щодо застосування, скасування та внесення змін до санкцій перед внесенням на затвердження Кабміну підлягатимуть обов’язковому попередньому розгляду Міжвідомчою робочою групою з питань реалізації державної санкційної політики.

Це випливає з рішення Кабінету Міністрів України від 7 вересня, яким Уряд вніс зміни до порядку підготовки таких пропозицій.

«Україна та наші західні союзники мають чіткі наміри дедалі посилювати санкційний тиск на агресора. Тому актуалізується питання злагодженої роботи усіх органів влади, причетних до формування та опрацювання відповідних пропозицій, та більш гнучких й оперативних механізмів прийняття рішень. Міжвідомча робоча група створена, зокрема, для того, щоб процес ухвалення санкцій пришвидшився, а самі обмежувальні заходи були максимально ефективними. Вже перші засідання групи довели, що шлях обрано вірно: за їх результатами Кабінет Міністрів ухвалив та спрямував на розгляд РНБО потужні пакети санкцій, зокрема проти «Росатому», - зазначила Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Нагадаємо, Міжвідомча робоча група з питань реалізації державної санкційної політики була створена рішенням Кабінету Міністрів від 30 серпня. До її складу входять представники міністерств економіки,  фінансів,  юстиції, внутрішніх та  закордонних справ, з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, залучаються фахівці інших державних органів та відомств. Серед завдань – аналіз поточного стану реалізації застосованих санкцій, розробка та подання відповідних рекомендацій до Уряду.

Очолює Міжвідомчу робочу групу Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json