Синергія зусиль Мінекономіки, профільних міністерств та бізнесу забезпечить успіх України на виставці «Експо-2020», - Михайло Лев

Лев, експо-2020

19 липня відбулася робоча зустріч під головуванням заступника Міністра економіки України Михайла Лева з питань підготовки та забезпечення участі України у Всесвітній виставці «Експо – 2020», яка стартує 1 жовтня поточного року в м. Дубай (ОАЄ). Участь у заході взяли представники Мінекономіки, Мінцифри, МЗС України, Мінмолодьспорту, МКІП, ДКА, ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», ДУ «Офіс  з підтримки та залучення інвестицій», ДП «ЕКСПО – 2020» та інших організацій. 

«Виставка «Експо-2020» стане масштабним іміджевим заходом, в рамках якого Україна представлена власним павільйоном. Успіх в організації виставки залежить від синергії зусиль Мінекономіки, інших профільних міністерства та представників бізнесу, які беруть участь у підготовці заходу. До відкриття виставки залишилось 75 днів, темп підготовки набирає обертів. Сьогодні ми розглянемо першочергові питання, які стосуються експозиції в павільйоні, проведення національного дня і тематичних тижнів протягом 6 місяців роботи виставки», - зазначив заступник Міністра Михайло Лев.

Учасники зустрічі розглянули важливі аспекти підготовки до старту «Експо-2020». Зокрема, фокус сьогоднішньої зустрічі – на формуванні фактичної програми заходів виставки в рамках роботи павільйону, таймінгу програми національного дня, пулу со-організаторів заходів та інформаційних партнерів, а також пропозицій щодо учасників.

Також присутні обговорили можливі формати демонстрації інноваційного, інвестиційного, культурного та спортивного потенціалу в Національному павільйоні, який може стати ефективною платформою для презентації досягнень України. В демонстраційну частину павільйону запропоновано включити презентацію космічного потенціалу України, інвестиційних проектів та історій успіху, креативних індустрій, спортивних досягнень українських спортсменів тощо.

Наступні робочі зустрічі будуть присвячені деталізації програми роботи павільйону, проведення бізнес та культурних заходів. 

Щодо інших організаційних питань, наразі відбувається актуалізація персонального складу Координаційного комітету з підготовки та забезпечення участі України у Всесвітній виставці «Експо - 2020», засідання якого у повному складі відбудеться найближчим часом.

Довідково:

Підготовка експозиційної частини та ділової програми здійснюється за інформаційної та організаційної підтримки МЗС України (РЕІ при МЗС України), Мінцифри «Дія. Бізнес», Мінкультури, Мінмолодьспорту, ТПП України, ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», ДУ «Офіс з підтримки та залучення інвестицій».

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json