Міністерство економіки України

Мінекономіки спільно з партнерами презентують посібник з енергоаудиту

Мінекономіки спільно з компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках проєкту «Консультування підприємств щодо енергоефективності» розробили посібник з енергоаудиту. 

Головна мета проєкту – продемонструвати економічну й технічну доцільність заходів з підвищення енергоефективності у компаніях.

Енергетичний аудит є одним з ефективних інструментів, що дозволяє менеджерам підприємств чітко зрозуміти, яким чином енергія використовується на їхньому виробництві та де саме відбувається її перевитрата.

Посібник розкриває деталі впровадження міжнародного стандарту ISO 500002 не лише для фахівців з енергоефективності, а й для спеціалістів, що працюють на виробництві, викладачів навчальних закладів. Крім того, посібник містить детальне роз’яснення процесу впровадження зазначеного стандарту.

Цей посібник рекомендований для надавачів послуг з енергоаудиту у секторі промисловості, а також для компаній, що планують провести якісний енергоаудит на власних промислових підприємствах.

З посібником із енергоаудиту можна ознайомитись у вкладенні.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json